Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Seksualny zodiak
Autor Wiadomość
apokalipsa 


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 20 Paź 2008
Posty: 1186
Wysłany: 28 Marzec 2009, 12:41   Seksualny zodiak

Znak zodiaku BARAN 21.03-20.04
KOBIETA
Już w przedszkolu wykazywała, a w szkole przyprawiała chłopców o dreszcze. Bez żenady zdobywała doświadczenie. Nie uznaje rutyny, konwencji, tabu ani wierności. Jej fizyczną pewność siebie, temperament i niecierpliwość mężczyźni biorą za przejaw erotycznego "promieniowania". Jest raczej kanciasta w ruchach. Niełatwo jest jej dostosować się do życzeń partnera. Nie lubi być pasywna. Musi to zmienić. Musi nauczyć się elastyczności, przystosowania, pewnej swobody i luzu. To ułatwi jej przeżywanie orgazmu. Błędnie sądzi, że jej zachowaniem kieruje rozum a nie uczucia. Dlatego, kiedy mężczyzna ją zagaduje, przypuszcza, że chodzi mu o jakiś odczyt czy wystawę sztuki. Wymaga od mężczyzny punktualności - nie lubi czekać. Jest impulsywna, łatwo przejmuje inicjatywę i zmierza prosto do celu. Nie udaje nieprzystępnej, nie potrzebuje wstępnego etapu oswojenia się z partnerem, nie zależy jej na dyskretnych miejscach. Chce przeżywać przygody, choćby krótkie, lecz w każdym razie intensywne. Jest jej trudniejniż innym kobietom o wstrzemięźliwość. Potrzebuje seksu. Nie wymaga wstępnych zabiegów. Ponieważ jest dumna i grę miłosną traktuje jak miernik siły, lubi, kiedy mężczyzna jest na dole. Woli dominować. Chce zachować kontrolę i sama dyktować kolejne ruchy. Lubi robić to głośno. Sprawia jej przyjemność, kiedy mężczyzna wije się i jęczy. Sama też krzyczy, drapie i gryzie. Lubi szokować, rozkoszuje się tym, co zakazane, chętnie próbuje wszystkiego. Włosy, uszy, powieki, głowa i twarz to jej najwrażliwsze miejsca. Mężczyzna tego świadomy może wywołać odpowiednią pieszczotą wybuch namiętności, jakiego się nie spodziewał. Z reguły kobieta Baran przeżywa mocny seks. Potem marzy o czymś przeciwnym - o lekkości i harmonii, o delikatnym poetycznym kochanku, o powolnym rozbieraniu się, o oddaniu i stopieniu się w jedno. Jeśli czuje się zaniedbana w łóżku, szuka kompensacji w wyobraźni. Uwodzi w myśli mężczyznę siedzącego obok w kinie czy w autobusie, zaczepia w parku jegomościa uprawiającego jogging, kokietuje instruktorów surfingu, narciarstwa itp. Nie wychodzi to jednak poza sferę marzeń - w rzeczywistości nigdy by tego nie zrobiła.

ENERGIA SEKSUALNA 100 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 70 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 30 proc.
SEX APPEAL 90 proc.
TALENT SEKSUALNY 50 proc.

MĘŻCZYZNA
Energia, która u kobiety zaspokaja namiętności, u niego staje się agresją. Mężczyzna Baran chce być supermanem. Jest najbardziej niecierpliwy spośród wszystkich kochanków Zodiaku. Nie czeka, aż jego partnerka będzie gotowa; obchodzi się z nią obcesowo - ciągnie ją za włosy, gryzie we wrażliwe miejsca, akt miłosny zamienia w walkę. Należy go wychowywać, jeśli się chce, aby jego namiętność nie stała się torturą. Najlepiej to uzyskać chwaląc jego męskość. Ugłaskany pochlebstwem odpręża się i rezygnuje z dalszego prowadzenia walki. Staje się wtedy kochankiem pełnym żaru, zdolnym doprowadzić partnerkę do ekstazy. Z powodu notorycznej niewierności nadaje się raczej na krótkie przygody.

ENERGIA SEKSUALNA 90 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 60 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 20 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 50 proc.Znak zodiaku BYK 21.04-21.05
KOBIETA
Jej ciało jest na ogół gładkie i elastyczne, kształty okrągłe. Jest ona najbardziej zmysłowym zwierzęciem. Przeżywa miłość wszystkimi zmysłami. Nie może żyć bez kontaktu cielesnego. Lubi mieć stałego partnera. Chętnie go obejmuje, całuje, pieści. Mogłaby codziennie rozkoszować się seksem. Jej potrzeby erotyczne nie są uzależnione od czynników zewnętrznych, od nastroju, pory dnia i roku. Spełnienie tych potrzeb ma decydujący wpływ na jej samopoczucie. Powinna zrozumieć, że niektórzy, partnerzy mogą czuć się skrępowani z powodu jej wyrazistych skłonności seksualnych i że otrzyma dużo więcej, jeśli będzie mniej wymagała. Aby w pełni cieszyć się seksem, kobieta Byk musi mieć zapewnione poczucie bezpieczeństwa. Najbardziej lubi silne, trwałe związki i w takich najczęściej pozostaje. Systematyczne zaspokajanie potrzeb zapewnia jej komfort. Ale nawet jeśli tego nie ma, nie powie mężczyźnie, co i jak powinien robić. Może go prowokować, ale pierwsze kroki powinien zrobić on. Lubi być zdobywana w sposób staroświecki - mężczyzna powinien zapraszać ją na obiad, prowadzić rozmowy pełne pięknych słów i gestów, przynosić kwiaty, prezenty. Potem może otwarcie powiedzieć, że chyba już czas, aby poszli ze sobą do łóżka. Ona będzie już tego samego zdania i bez oporów przystanie na propozycję. Mężczyzna szybki nie ma u niej szans. Wymaga ona długiej gry wstępnej, pełnej czułości i efektownego zakończenia. Lubi poddawać się pewnej przemocy. Stara się zachować dystans i pozoruje opór. Chce być zdobyta i leżeć w ramionach kochanka jak upolowana zdobycz. Podnieca ją wyobrażenie sobie tych zmagań. Jest wprost wniebowzięta, kiedy on rwie na niej ubranie. Sama zaś stosuje delikatną pieszczotę. Dużą przyjemność sprawiają jej praktyki oralne - ssanie, gryzienie, całowanie. Nie potrzebuje specjalnych technik, ale jest ciekawa i niczego nie odrzuca. Nie ma co robić z ascetami. Szyja i kark to miejsca najwrażliwsze. Lubi, by ją tam gładzić i silniej obejmować. Marzy o "słodkim brutalu". Ona ucieka, a on ją goni - dopada, rozrywa suknię, bierze siłą. Może to się odbywać byle gdzie i z byle kim. W jej snach i marzeniach przeważa przemoc, podczas gdy naprawdę preferuje mężczyzn łagodnych i opiekuńczych. W jej wyobrażeniach dominuje nieład i chaos, w rzeczywistości zaś lubi harmonię.

ENERGIA SEKSUALNA 100 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 70 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 100 proc.
SEX APPEAL 70 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.

MĘŻCZYZNA
Urodzony w pierwszych dwóch tygodniach tego znaku jest agresywny i niecierpliwy, zaś ten z dwóch następnych tygodni taktowny i dowcipny. Jak każdy byk, astrologiczne Byki są pełne energii i sił witalnych. Ich siła napędowa jest niemal niewyczerpana. Swoje namiętności rozładowują w komfortowej oprawie. Byk je i pije, nawet, gdy nie jest głodny ani spragniony. To samo dotyczy seksu. Chce wciąż próbować i smakować. Wierzy w swoją potencję i nie ma kłopotów z jej udowodnieniem. Jest raczej gwałtowny, w łóżku trzeba go nieraz hamować. Można mieć zastrzeżenia co do jego siły i ognia, ale nie w odniesieniu do zdolności wczuwania się w sytuację.

ENERGIA SEKSUALNA 100 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 70 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 50 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.Znak zodiaku BLIŹNIĘTA 22.05-21.06
KOBIETA
Nie trzeba jej namawiać do rozmowy o seksie, zawsze to robiła. Jeszcze zanim zdobyła jakiekolwiek doświadczenie erotyczne, opowiadała przyjaciółkom wesołe historyjki łóżkowe i w sposób bezceremonialny wyjaśniała funkcje, praktyki i pozycje seksualne. Interesuje się wszelkimi badaniami i doniesieniami z dziedziny seksu i chętnie wypróbowuje zdobytą wiedzę. Nie ma w niej pruderii, jest na to zbyt ciekawa. Jednak przy całej swej odwadze i otwartości - pozostaje powierzchowna. Prawdziwa, głęboka zmysłowość nie jest jej dana. Jest ciekawa, wciąż chce próbować i testować mężczyzn. Początkowo nie angażuje się uczuciowo. Dużo flirtuje, ale nie wiążąco. Często idzie z mężczyzną do łóżka pod wpływem chwilowego nastroju. Z reguły dobiera mężczyzn o zbliżonym do jej temperamencie. Kobieta Bliźniak potrzebuje w łóżku urozmaicenia i jeśli jeden mężczyzna tego jej nie daje, poszukuje innych. Może robić wszystko, nie ma dla niej rzeczy wstydliwych. Mężczyzn, którzy podchodzą do niej nie dość odważnie, uważa za nieciekawych. Chętnie całuje, pieści i szepce czułe słowa. Potrafi też darzyć tkliwym uczuciem kobiety. Lubi się ubierać i dba o estetyczny wystrój sypialni. Daje się stymulować werbalnie i sama też to stosuje. Jest mistrzynią w seksie telefonicznym. Strefami erogennymi są dłonie i ramiona. Lubi, kiedy mężczyzna całuje jej palce albo wewnętrzną stronę dłoni i delikatną, miękką skórę od łokci po pachy. Potrafi się ekscytować myślą o spikerze radiowym, listonoszu, urzędniku w okienku lub gwieździe sportowej. Jej wyobraźnia odnosi się raczej do osób niż do praktyk. Fantazjuje na temat balów kostiumowych, spotkań z aktorami czy piosenkarzami, których czasami zastępują postacie z literatury lub historii.

ENERGIA SEKSUALNA 30 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 40 proc.
WIERNOŚC SEKSUALNA 20 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 60 proc.

MĘŻCZYZNA
Może to robić wszędzie i z wieloma kobietami. Jest mistrzem perswazji. Bywa Don Juanem. Nie należy jednak zbyt wiele spodziewać się po nim w łóżku. Zależy mu bardziej na zaspokojeniu własnej ciekawości, niż na zadowoleniu partnerki. Nie zachowuje się zbyt natarczywie ani zbyt namiętnie. Podnieca go seks oglądany - lubi to robić przy świetle, przed lustrem. Popada w ekstazę, gdy akt miłosny nagrywa się na video - staje się wówczas aktorem i widzem zarazem. Wyobrażenie seksualnej aktywności podnieca go bardziej, niż sama aktywność. Lubi pieścić za uchem i błądzić palcami po plecach kobiety. Kulminację przeżywa szybko i gwałtownie. Potem zastanawia się, czy było to warte zachodu.

ENERGIA SEKSUALNA 60 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 40 proc.
WIERNOŚC SEKSUALNA 20 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TELENT SEKSUALNY 60 proc.Znak zodiaku RAK 22.06-22.07
KOBIETA
Już jako dziewczynka najlepiej czuła się w łóżku. I tak zostało. Nie dlatego, że stale myśli o seksie, lecz dlatego, że potrzebuje więcej snu niż wszystkie inne znaki Zodiaku. Mężczyznom podoba się to jej upodobanie do łóżka i podziwiają jej niezwykłą intuicję erotyczną. Jej podatność na podniety prawie nie dopuszcza uregulowanego życia seksualnego. Jest wyczulona na przeszkody, które mogłyby ograniczyć przeżywanie miłości. Ponieważ jest nieśmiała i boi się blamażu, rzadko decyduje się na pierwszy krok. Woli, żeby ją uwodzono. Najczęściej jest to ktoś, kogo dłużej zna. Musi być elegancki, umieć słuchać, interesować się jej poczynaniami, lubić dzieci. Aby pokonać jej zahamowania, powinien poczęstować ją przynajmniej lampką szampana. Zanim ona się odda, musi poczuć się dobrze i pewnie, dokładnie poznać partnera i jego mieszkanie. Kiedy już raz dojdzie do zbliżenia, następne przychodzą jej łatwo. Nie chce przygód i w kochanku upatruje ojca swoich dzieci. Nie lubi aktów przemocy i szorstkiego zachowania. Najbardziej liczą się dla niej ciepłe słowa i czułość. Uczucie stawia ponad seksem. Czasami przejawia skłonności lesbijskie. Przepada za subtelnymi młodzieńcami. Dość szybko i łatwo podnieca się w łóżku - popada wówczas w uniesienie, staje się głośna. Niczego nie udaje, nie potrafi grać. Nie lubi być obserwowana w czasie orgazmu, jest to dla niej krępujące. Woli się kochać po ciemku, najchętniej od tyłu. Czasem bierze do łóżka wino albo słodycze i wymyśla podniecające zabawy. Jej postępowanie w znacznym stopniu zależy od humoru. Kocha głębokie pocałunki, które mogą nawet doprowadzić ją do orgazmu. Najbardziej czuły rejon jej ciała to piersi. Szybko podnieca się przy dotykaniu całych piersi i całowania jej sutków. Kobieta Rak pod wpływem ciągle zmieniającego się księżyca uwielbia się oddawać. Chciałaby być kochana na plaży i w delikatnych falach morskich. Podoba się sobie w roli ciernistej róży oraz Królewny Śnieżki. Marzy o bohaterach filmowych i postaciach z powieści, sama rozbudowuje je i upiększa w myślach, co wzmaga jej erotykę. Kobieta Rak, jak żadna inna, żyje przeszłością. Często powraca wspomnieniem do swych dawnych przeżyć miłosnych, najchętniej do pierwszego kochanka, z którym znów chciałaby się połączyć.

ENERGIA SEKSUALNA 40 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 50 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 90 proc.
SEX APPEAL 60 proc.
TALENT SEKSUALNY 80 proc.

MĘŻCZYZNA
Sentymentalny, brak mu pewności siebie. Potrzebuje przyjaźni i zaufania. Jest lojalny; umie słuchać i służyć radą. Nie lubi jednak, gdy partnerka opowiada mu o swych erotycznych doświadczeniach. Traktuje ją jak własność. Jest przekonany, że w łóżku może ją czegoś nauczyć i ona powinna podtrzymać tę iluzję. Jest zmysłowy, ale konwencjonalny. Respektuje potrzebę wstępnej gry miłosnej, którą czasem zaczyna jeszcze w kuchni lub na klatce schodowej. W łóżku okazuje się mistrzem w "pieszczotach palcowych".

ENERGIA SEKSUALNA 60 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 60 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 80 proc.
SEX APPEAL 60 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.Znak zodiaku LEW 23.07-23.08
KOBIETA
Ma w sobie "coś". Dlatego niektóre koleżanki czują przed nią respekt, a inne - zazdrość. Lubi być podziwiana przez mężczyzn, ale tylko nielicznym pozwala na zbliżenie, gdyż boi się odsłonić swoje słabości. Częściej ma młodych kochanków. Kobietę Lwa cechuje potrzeba godnego zaprezentowania się. Lubi się eksponować, co bardzo odpowiada partnerom skłonnym do przyglądania się, ale co jednocześnie sprawia, że nie jest naturalna. Zawsze kontroluje i koryguje swoje zachowania erotyczne, przez co traci na spontaniczności. Jeśli kiedyś zdobędzie się na odrzucenie krępującej ją samokontroli i pozwoli sobie na więcej swobody, dozna zupełnie nowych wrażeń. Lubi flirtować, zwracać na siebie uwagę mężczyzn i budzić ich respekt. Oporni zwiększają jej zainteresowanie. Jest typem dzikiej kotki poszukującej zdobyczy. O wyborze decyduje sama. Jest tak pewna swego erotyzmu, że udziela się to także partnerowi. Przypadki impotencji w jej obecności nie zdarzają się. Nie ma zrozumienia dla mężczyzn tajemniczych, skłonnych do mistyfikowania miłości. Uważa, że w seksie należy wybierać drogi najprostsze. Lubi być oglądana, lubi, kiedy partner jest na dole. Zachowuje się jak kot igrający z myszą, zanim ją skonsumuje. Jeśli ona wygra, zabawa przestaje być interesująca, jeśli zaś on - wówczas całkowicie mu się poddaje. Nigdy nie wraca do byłego kochanka. Lubi by ją głaskać po plecach, błądzić palcami od ramion do krzyża. Można to także robić gąbką lub delikatną szczoteczką. Podnieca ją też masaż w okolicach krzyża. Nie wyobraża sobie nikogo poza tym, z kim aktualnie przebywa. W łóżku silnie koncentruje się na tym jednym mężczyźnie. Jednak po fakcie ucieka nieraz myślą do innych, których serca warto by podbić. Uprawia z nimi seks na oczach podziwiającego ich otoczenia. Jej wielbiciele kąpią ją, nacierają, masują. Czasem wyobraża sobie siebie na balkonie pałacu, podczas gdy poddani składają jej w hołdzie jednego mężczyznę za drugim.

ENERGIA SEKSUALNA 100 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 80 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 40 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 60 proc.

MĘŻCZYZNA
Jest pozerem, lubi się przechwalać. Uważa, że wszystkie kobiety, na których zatrzyma wzrok, powinny natychmiast się rozbierać. Jego głód seksualny jest wielki i powinien być niezwłocznie zaspokojony. Opiekuńczość i delikatność nie należą do jego repertuaru. Lubi szczególnie kobiety uległe. Zdobywa się tylko na krótką grę wstępną, nie liczy się z potrzebami partnerki. Nie przyjmuje też żadnych jej uwag. Oczekuje od niej, aby jęczała i krzyczała z rozkoszy w jego ramionach, potwierdzając w ten sposób, że wspaniały z niego kochanek.

ENERGIA SEKSUALNA 90 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 50 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 30 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 40 proc.Znak zodiaku PANNA 24.08-23.09
KOBIETA
Jak żadna inna - potrafi zmusić mężczyznę do czekania. Doprowadza go nieraz do zwątpienia i czyni to jakby nieświadomie. Seks uznaje za coś naturalnego i nie rozumie, dlaczego ludzie robią wokół tego tyle hałasu. Sama potrafi obejść się bez niego, a nawet trochę się go obawia. Ma trudności, gdyż nie lubi się poddawać. Każdą sytuację nieustannie poddaje kontroli rozumu, a to w seksie przeszkadza. Z czasem jednak problem rozwiąże się sam. Chce, aby mężczyzna był szczery i zachowywał się przyzwoicie. Potrzebuje czasu, aby ocenić, czy zabiegający o nią człowiek jest jej wart. Najczęściej dochodzi do wniosku przeciwnego. Jeśli jednak czasem ulegnie, to tylko mężczyźnie z fantazją. Sama ma jej niewiele, toteż robi ona na niej wrażenie. W sytuacjach intymnych przydaje się szampan, aby zredukować jej krytycyzm. Kiedy sama próbuje uwodzić, mężczyznę nawet tego nie zauważa, bo choćby paliła się wewnętrznie, robi wrażenie zimnej i nieprzystępnej. Lubi jasne sytuacje, ład, planowość. Przed aktem prysznic dla siebie i partnera. Koniecznie świeża pościel. I gasi światło. Na początku odrzuca wszystko, co uważa za nienormalne, perwersyjne lub zwierzęce. A niewiele rzeczy uznaje za normalne. Uwielbia pieszczotliwe szepty, wyrafinowane preludia miłosne. Sama też to potrafi. Mistrzostwo osiąga w pocałunkach, którymi potrafi rozgrzać partnera do ostatnich granic. Pozwala sobie na coraz więcej dopiero wtedy, kiedy się ją poprosi i kiedy już dobrze poznała i oswoiła się z kochankiem. Jest b. pojętna i szybko robi postępy. Jednak przy swym wysokim morale ma poczucie winy, kiedy zachowa się nieprzyzwoicie. Wówczas domaga się kary i to doprowadza ją do ekstazy. Lubi brać prysznic i jest jej przyjemnie, gdy on kieruje łagodny strumień na jej brzuch. Lubi, gdy głaszcze ją gąbką w wannie między piersiami. W łóżku może on lać szampana na jej pępek. Pragnie oddać się całkowicie, rozpłynąć w rozkoszy, zatracić w miłosnym uniesieniu. Musi jednak poczekać, nim taki sen się spełni. Na razie jej fantazję rozbudzają konkretne osoby. Znajomi i koledzy pojawiający się w jej marzeniach zachowują się tak obscenicznie, że czuje się zażenowana, kiedy ich spotka na jawie. Nie lubi rozmów na te tematy. Czasem w wyobraźni posuwa się do masochizmu. Jednak nigdy tego nie realizuje. Chciałaby mieć źródełko oczyszczające, w którym mogłaby się zanurzyć po każdym akcie miłosnym. I nadal pozostać dziewiczo niewinną.

ENERGIA SEKSUALNA 50 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 30 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 20 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 50 proc.

MĘŻCZYZNA
On nie zrobi pierwszego kroku, trzeba go do niego nakłonić. Na pierwszą noc przyniesie ze sobą budzik, aby nie zaspać rano do pracy. Mężczyzna Panna jest teoretycznie przygotowany, gdyż dużo czytał na ten temat i stara się stosować do wskazówek z lektur. Nie działa to wprawdzie podniecająco, ale znajduje zastosowanie w praktyce. Bardzo się liczy z reakcjami partnerki. Nigdy nie wywiera presji, gotów poświęcić własną przyjemność, byle ją zadowolić. Wystarczają mu techniki konwencjonalne, ale zrobi wszystko, czego oczekuje od niego partnerka. Świadomość spełnionego obowiązku długo podtrzymuje jego erotyczny temperament.

ENERGIA SEKSUALNA 50 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 30 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 80 proc.
SEX APPEAL 70 proc.
TALENT SEKSUALNY 60 proc.Znak zodiaku WAGA 24.09-23.10
KOBIETA
Ma cudowny wdzięk. Umie flirtować, a jej kokieteria doprowadza mężczyzn do zawrotu głowy. Jej chód jest lekki, swobodny, lekko kołyszący się:. Podnieca to mężczyzn, którzy kojarzą to sobie z jej ruchami w łóżku. Ma świadomość swego wdzięku i wie, że zdoła usidlić kogo zechce. Po dokonaniu podboju, szybko wycofuje się. Pragnęłaby, aby flirt i gra wstępna trwały wiecznie. Niechętnie posuwa się dalej. Potrzebuje zaufania do partnera, aby w łóżku czuć się z nim dobrze. Łatwo jest namówić ją na randkę, lecz znacznie trudniej na spędzenie wspólnej nocy. Nie wpuści do sypialni mężczyzny, który natrętnie do tego dąży. Bardziej zainteresowana jest tym, który traktuje ją uprzejmie, lecz zimno, za to jest ciekawy, oryginalny. To ją mobilizuje do zalotów, budzi ambicje, aby go uwieść. Jeśli on chce ją zdobyć, powinien być miły, prawić komplementy, ale nie zabiegać o jej względy, nawet przeciwnie - wymykać się jej, odkładać spotkania. Opór plus słodkie słówka, to recepta na zdobycie każdej kobiety Wagi. Jej atutem jest gra wstępna. Bezpośrednie dążenie do celu uważa za prymitywne. Jest estetką. Ładnie pachnie, nosi elegancką bieliznę. Obok łóżka stoi lustro. Lubi przyglądać się sobie i obserwować reakcje kochanka. Jest ekshibicjonistką. Jej ciało należy podziwiać. Przybiera różne pozy, chętnie pokazuje się od tyłu. Chętnie demonstruje swoje pośladki. Nie znosi brutali. Kochanek powinien być delikatny, nie szczędzić miłych słów i ciepłych pieszczot; dobrze, jeśli lubi i zna poezję. To krzyż i pośladki. Nawet w tańcu mocniejsze przyciśnięcie jej w talii, a po tym obsunięcie dłoni w dół, wywołuje silniejszy oddech. Jest miłośniczką sztuk pięknych. Jednak w jej marzeniach pojawiają się także mężczyźni brzydcy, grubiańscy. Napadają na nią, uprowadzają, gwałcą i porzucają. Kiedy jest w łóżku ze swoim wiernym partnerem, potrafi wyobrazić sobie na jego miejscu gwiazdora filmowego albo mężczyznę, któremu dała kosza.

ENERGIA SEKSUALNA 60 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 40 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 50 proc.
SEX APPEAL 90 proc.
TALENT SEKSUALNY 60 proc.

MĘŻCZYZNA
Jego ciało jest wątłe i delikatne. Mężczyzna Waga jest bardzo wytrwały. Zmierza do celu powoli i cierpliwie. Jest smakoszem. Kochance pozostawia czas na odprężenie, podczas gdy sam delektuje się jej ciałem, smakując je ustami i palcami. Jak żaden inny troszczy się o jej doznania. Często znajduje się w trójkącie. Jeśli ma partnerkę, z którą wzajemnie odpowiadają sobie seksualnie, jest najwierniejszym kochankiem.

ENERGIA SEKSUALNA 30 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 40 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 80 proc.
SEX APPEAL 50 proc.
TALENT SEKSUALNY 60 proc.Znak zodiaku SKORPION 24.10-22.11
KOBIETA
Potrafi hipnotyzować. Niektórzy mężczyźni wręcz się jej obawiają. Przeczuwają, że ich zniewoli, a potem odejdzie. I mają rację. Kobieta Skorpion ma coś z wampira. Nie znosi słabości. Jest wymagająca i nieustępliwa. Jej namiętności wybuchają jak wulkan. Niewielu mężczyzn potrafi jej dorównać intensywnością uczuć, erotyzmu. Jest zazdrosna, skłonna do ekscesów. Podporządkowuje sobie mężczyznę i nie pozostawia mu swobody. Przy znacznej nieufności, posiada nadto detektywistyczny zmysł tropienia. Wielu mężczyzn tego nie lubi i broni się przed jej zaborczością. Powinna powściągać swe zapędy. Jeśli to zrozumie, przestanie zrażać do siebie kochanków i znajdzie więcej zadowolenia w łóżku. Lubi długie dyskusje, nawet kłótnie. Po wielogodzinnych poważnych rozmowach pójdzie do łóżka z tym, kto ją zafascynował duchowo. Jest gotowa oddać się natychmiast i bez reszty. Podobnego oddania oczekuje też od mężczyzny. Nie jest dobrym taktykiem. Mężczyznę, który pragnie ją posiąść, atakuje werbalnie, wikła w kłótnię, czepia się słów. Dopiero po zbliżeniu odpręża się. Mężczyzna, który powie jej, że jest niezwykle interesująca, że chciałby z nią dłużej porozmawiać i przeniesie dyskusję do łóżka, może być pewny sukcesu. Może być abstynentką erotyczną tygodniami i miesiącami. Aż nagle wybucha wulkan. Przeżywa seks niezwykle intensywnie, jak żadna kobieta. Nie przykłada wagi do technik i wyrafinowanych pozycji. Jej kochanek nie powinien się wahać, musi okazać siłę. Ona chce walczyć. Chce go zniewolić, ale potem znaleźć się w roli poddanej. Jej spontaniczne reakcje dają mężczyźnie wiele satysfakcji; czuje, że sprawdził się jako doskonały kochanek. Bardziej wrażliwe niż u innych kobiet są okolice łonowe. Podnieca ją nawet skrzyżowanie nóg i ściśnięcie warg sromowych. Dotykanie tych miejsc roznamiętnia ją maksymalnie. Ma perwersyjną wyobraźnię. Często myśli o czarownicach, czarnych mszach itp. Uprawia seks na grobach z podejrzanymi osobnikami, sadystami, jest biczowana, to znowu uwodzi kościelnych lub zakonników. Nie waha się przed wyuzdanymi obrazami i najbardziej mrocznymi stanami ducha.

ENERGIA SEKSUALNA 100 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 60 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 70 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.

MĘŻCZYZNA
Jest przekonany, że należy brać kobiety przemocą. Traktuje je gwałtownie, brutalnie - gryzie, ssie, szczypie i sprawia mu zadowolenie, gdy słyszy, jak jęczą z bólu. Nie istnieje dla niego żadne tabu. Jeśli kobieta nie jest natychmiast gotowa, zupełnie się z tym nie liczy. Nie wymaga też względów dla siebie. Podnieca się, kiedy kobieta się broni, gdy zadaje mu ból. Jest bezpardonowy i dziki. Lubi uprawiać seks na stole, na podłodze, w basenie. Nie potrafi być wierny.

ENERGIA SEKSUALNA 100 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 60 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 30 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.Znak zodiaku STRZELEC 23.11-21.12
KOBIETA
Ma duże powodzenie. Flirtuje prawie z każdym, kusi, prowokuje, a kiedy chłopak się poważnie zaangażuje, obraca wszystko w żart. Jest pełna czaru, gadatliwa, ale umie też słuchać; potrafi żywiołowo przejawiać swą radość, co bardzo ujmuje mężczyzn melancholijnych, którym imponuje jej temperament. Seks traktuje jak rodzaj sportu. Nie jest on dla niej przeżyciem wewnętrznym. Niczemu ani nikomu nie oddaje się całkowicie. Intryguje ją mężczyzna, który jej się wymyka, nieuchwytny. Jest wrażliwa, łatwo ją zranić, ale też łatwo ująć miłymi słówkami, pochlebstwami. Mężczyzna o gładkich manierach, elokwentny ma u niej duże szanse. Może też ulec sprytnemu bałamutowi, lecz szybko się na nim pozna i nie będzie to romans długotrwały. Lubi się kochać w plenerze - na plaży, w namiocie, w leśniczówce. Świeże powietrze należy do gry wstępnej, która nie powinna trwać zbyt długo. Dąży do szybkiego spełnienia, nawet do kilku orgazmów po kolei. Chętnie drażni partnera techniką stop-and-go. Nie ma nic przeciwko temu, aby jego orgazm nastąpił wcześniej, wówczas masturbuje się przy nim. Nie bawią jej wyszukane sposoby ani kochankowie nazbyt ekscytujący się. Pragnie miłości świeżej, radosnej, wolnej. Czasami lubi sobie pogadać w czasie igraszek miłosnych. Ma dość osobisty stosunek do swoich włosów. Kiedy mężczyzna je podziwia, bawi się nimi, szczotkuje, gładzi - przymyka oczy i mruczy. Odpowiada jej ten rodzaj podniecenia. Ale najbardziej wrażliwe ma uda i biodra; szczególnie głaskanie wewnętrznej strony ud przyprawia ją o dreszcz rozkoszy. Ponieważ lubi podróże, w wyobraźni uprawia miłość w różnych zakątkach świata - z Indianinem, Chińczykiem, Eskimosem... Intryguje ją rzekoma potencja Murzynów - chciałaby się przekonać. Rzadko jest zadowolona z tego, co posiada, jej tęsknoty są nie do zaspokojenia, toteż puszcza wodze fantazji. Często zdradza w myślach swojego partnera.

ENERGIA SEKSUALNA 50 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 60 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 40 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 40 proc.

MĘŻCZYZNA
Życie erotyczne daje mu dużo zadowolenia, choć nie są to eksplozje seksu. Sam stosunek nie jest dla niego b. wielkim przeżyciem, za to ogromnie lubi uwodzić, zdobywać i uprawiać grę miłosną. Ma zręczne palce i język, którym operuje sprawnie w mowie i pieszczocie. Chętnie próbuje wszystkiego i spełnia wszelkie życzenia partnerki. Dlatego też często je zmienia.

ENERGIA SEKSUALNA 60 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 60 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 30 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.Znak zodiaku KOZIOROŻEC 22.12-20.02
KOBIETA
To, co ludzie robią w łóżku, uważa za powierzchowne wyładowanie energii. W jej wnętrzu drzemie erotyczny wulkan. Czasami drzemie tak długo, że zamiast niej - eksploduje partner. Jej siła i niezależność nie pozwala wielu mężczyznom spocząć. Oni chcą budzić namiętności kobiety-Koziorożca. I to się opłaca. Kiedy się już rozbudzi, jej erotyczny ogień pali się długo i jasno, pożera najtwardszych kochanków. Powinna walczyć ze swoją nieufnością, zaufać swojej sile i przygodom. Nie chce być czyjąś zabawką. Zanim się znajdzie z mężczyzną w sypialni, musi być przekonana o jego poważnych zamiarach. Pozer, playboy, podrywacz nie ma u niej najmniejszych szans, pozna się na nim od razu. Lubi mężczyzn silnych, cieszących się autorytetem, odnoszących sukcesy. Natomiast sama podoba się głównie mężczyznom słabym. I z takimi zazwyczaj się wiąże, ponieważ chce dominować. Nie pozwala sobie ani kochankowi na żadne wyskoki. Potrzebuje trwałego związku. Nie jest kobietą na krótką przygodę. Szybko się rozpala i przejmuje inicjatywę. Jest wymagająca, ale nie uznaje szczególnych pozycji ani środków pomocniczych. Sama dyktuje tempo i rytm, potrafi sobie wywalczyć swój orgazm. Krzyczy, drapie i gryzie. Odpowiada jej mężczyzna wytrwały i umie być mu wierna. Jeśli takiego brak - woli abstynencję. Ma wrażliwe okolice pępka. Lubi także, kiedy się głaszcze i całuje jej nogi, szczególnie w zgięciu pod kolanami oraz okolice łopatek. Ponieważ traktuje życie serio, tęskni za niefrasobliwością. W swoich fantazjach uwalnia się od przyciągania ziemskiego, szybuje w powietrzu, pozwala sobie na erotyczne ekstrawagancje. Despotka, na co dzień, w wyobraźni staje się uległa, bez oporu poddaje się twardemu mężczyźnie, pozwala się wychowywać i karać. Jednak jej silne poczucie realizmu przeważa i erotyczna fantazja rzadko dochodzi do głosu.

ENERGIA SEKSUALNA 80 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 50 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 100 proc.
SEX APPEAL 40 proc.
TALENT SEKSUALNY 50 proc.

MĘŻCZYZNA
Jest maratończykiem seksu. Cechuje go powściągliwość i rezerwa. Jest mistrzem samokontroli. Gra na zwłokę - to jego specjalność. Ma wyższe aspiracje, czasem pragnie zmienić energię fizyczną we wzloty duchowe. Kończy się niestety... orgazmem nocnym w czasie snu. Ta daleko posunięta samokontrola, i umiejętność powstrzymywania się, którą wiele kobiet ceni wysoko, ma jednak ten skutek, że koncentrując się zbyt długo na doznaniach partnerki, sam nie jest już zdolny do wielkiego, pełnego przeżycia kulminacji. Lubi czuć pewien opór, nie znosi rad partnerki. Jeśli ta umie z nim postępować, będzie jej wierny.

ENERGIA SEKSUALNA 70 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 50 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 80 proc.
SEX APPEAL 30 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.Znak zodiaku WODNIK 21.01-18.02
KOBIETA
Ma wdzięk i, ale niepokoją ją reakcje mężczyzn na te cechy. Nie chce być przedmiotem żądzy. Jest raczej nastawiona na przyjaźń, nie na namiętność. Kiedy się oddaje, nie oczekuje trwałych więzi; nie odczuwa potrzeby posiadania. W partnerskim związku daje mężczyźnie czasami więcej seksualnej wolności, niż on sam oczekuje. Sama pozwala sobie na "skoki w bok" i szczerze się do nich przyznaje. W łóżku jest raczej altruistyczna. Powinna się odkryć i wydobyć zmysłowość. Wydaje się być wolna i nieobciążona żadnymi zobowiązaniami. Otwarcie patrzy w przyszłość i nigdy nie opłakuje poprzedniego kochanka. Flirtuje dużo i ostro. Prowokuje mężczyzn, ale kiedy zauważy, że na nią lecą, wycofuje się. Oczekuje przede wszystkim przyjaźni, dopiero na dalszym etapie znajomości może się ewentualnie oddać. Można ją wziąć na współczucie. Mężczyzna skarżący się na samotność, albo oziębłość żony - znajdzie u niej zrozumienie. Czasami żonaci mężczyźni wykorzystują jej miłość i rezygnację ze stałych więzów. Jest nieprzekupna. Nie imponują jej pieniądze ani sława. Sama nigdy nie ciągnie mężczyzny do łóżka, ulega, aby sprawić mu przyjemność. Potrzebuje długiej gry wstępnej. Lubi romantyczny nastrój, muzykę, przyćmione światła. Partnera podnieca dotykiem rzęsami delikatnych miejsc i bardzo się stara, aby było mu z nią dobrze. Jeśli miał jakieś zahamowania psychiczne, przy niej odzyska potencję. Z dużym wyczuciem umie dostosować się do jego tempa. Potrafi też tolerować jego wybryki, gotowa jest na wszystko, byle on czuł się dobrze. Niektórzy uważają to, niesłusznie, za obojętność. Temu znakowi Zodiaku brakuje takich miejsc. Ewentualnie lubi być głaskana po łydkach i stopach. Lubi uprawiać miłość na stojąco, obejmować stopami łydki partnera. Choć różne fantazje snują się jej po głowie, nie wywołuje to cielesnego podniecenia. Czasem myśli o seksie grupowym, o orgiach. Jej oddanie wiąże się z jakąś sprawą - robi to dla powstańca, rewolucjonisty, niewolnika. Może w tym uczestniczyć jedna lub kilka kobiet. Uczuciowo nie angażuje się w te fantazje.

ENERGIA SEKSUALNA 30 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 40 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 80 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.

MĘŻCZYZNA
Czasami kochanka musi wywierać na nim presję, gdyż zajęty jest bardziej sobą niż nią. Robi wrażenie, jakby się wyłączał i zapominał, po co znalazł się w łóżku. Wydaje się, że chętnie zaakceptowałby automat do zaspokajania seksualnego. Pochłonięty swoimi myślami i fantazjami w czasie gry miłosnej, zapomina nieraz o partnerce, jednak, jeśli kobieta, która go pragnie, przywoła go do porządku, osiąga on doskonałą formę i zrobi dla niej wszystko.

ENERGIA SEKSUALNA 30 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 50 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 60 proc.
SEX APPEAL 90 proc.
TALENT SEKSUALNY 40 proc.Znak zodiaku RYBY 10.02-20.03
KOBIETA
Nie potrafi powiedzieć "nie". Wielu mężczyzn temu właśnie zawdzięcza swoje przygody z kobietą Rybą. Ona wierzy, że mężczyzna idzie z nią do łóżka wyłącznie z miłości. Dlatego bywa wykorzystywana przez mężczyzn bezwzględnych, narkomanów, ekscentryków. Pociągają ją nieudacznicy. Potrafi być pocieszycielką dla mężczyzn, a oni uważają ją za wcielenie kobiecości. Potrafi usidlić mężczyznę i owinąć go wokół palca. Powinna nauczyć się wyznaczać granice i pożegnać się z iluzjami. Potrzeba jej więcej krytycyzmu w stosunku do ludzi, z którymi ma do czynienia. Poddaje się biegowi zdarzeń i czeka na samoistne rozwiązanie. Musi być zdobywana, sama rzadko przejmuje inicjatywę. Uwodzenie trwa zwykle długo. Potrzebny jest nastrój, wino. Po alkoholu od razu staje się uległa. Gra miłosna to dla niej święto. Nie potrzebuje seksu zbyt często, ale odbywać się to musi w odpowiedniej oprawie. Pociąga ją perwersja. Ma skłonność do masochizmu. Chętnie czuje się niewolnicą, pozwala nawet na nieco sadyzmu. Najsilniej odczuwa pożądanie przy końcu swego cyklu. Najwrażliwszym obszarem kobiety Ryby są stopy. Lubi, kiedy kochanek nie tylko je pieści, ale nawet, gdy zdejmuje jej pantofle i rajstopy. Każdy dotyk silnie ją podnieca. Właściwie chciałaby, aby seks składał się z miłości i harmonii, marzy, by z kochankiem osiągać stan pełnej symbiozy: Kocha się na chmurce, w falach morskich i w piasku wybrzeża. Marzy o centaurach, piratach i męskiej przemocy. Jej wyobrażenia są zaprzeczeniem rzeczywistości, w której jest łagodna i skłonna do kompromisu.

ENERGIA SEKSUALNA 50 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 70 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 80 proc.
SEX APPEAL 70 proc.
TALENT SEKSUALNY 80 proc.

MĘŻCZYZNA
Lubi kobiety doświadczone, miewa przygody z mężatkami. Podniecają go kobiece stopy. Chce, żeby kochanka rozbierała się przed nim powoli, z wdziękiem demonstrując swe ciało. Grę miłosną chętnie odbywa w fotelu. Lubi wyobrażać sobie kobietę dominującą nad nim, wymagającą od niego nieprawdopodobnych rzeczy. Kobiety ze skłonnościami sadomasochistycznymi mają w nim właściwego partnera. Z upodobaniem uczestniczy w seksie grupowym. Jeśli jakaś para poszukuje trzeciego, na pewno zgłosi się mężczyzna Ryba.

ENERGIA SEKSUALNA 40 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 60 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 70 proc.
SEX APPEAL 50 proc.
TALENT SEKSUALNY 60 proc.
_________________
Das Schönste, was wir erleben können, ist das Geheimnisvolle.Pamiętajcie:
1.Admin,Moderator ma zawsze rację.
2.Jeśli się nie zgadzasz patrz punkt 1.
 
 
 
Kala 


Wiek: 33
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 964
Wysłany: 22 Kwiecień 2009, 17:23   

Musze powiedziec , ze ciekawy ten seksualny zodiak :P wiekszosc informacjii jest prawdziwych co do niektorych moglabym sie troszeczke klócic :)
_________________
"Ohne Liebe hat keine Leben"
 
 
 
Diablica 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 1427
Wysłany: 22 Kwiecień 2009, 19:14   

apokalipsa napisał/a:
Już w przedszkolu wykazywała, a w szkole przyprawiała chłopców o dreszcze. Bez żenady zdobywała doświadczenie.

Hyhy racja :D
apokalipsa napisał/a:
Jest raczej kanciasta w ruchach. Niełatwo jest jej dostosować się do życzeń partnera. Nie lubi być pasywna.

CO? No bez przesady, tutaj powiedziałabym: stop! :P
apokalipsa napisał/a:
Wymaga od mężczyzny punktualności - nie lubi czekać.

Oooo to podstawa! Jak facet się spóźni to będzie się musiał dużo natrudzić by zmazać dużego minusa
apokalipsa napisał/a:
lubi, kiedy mężczyzna jest na dole. Woli dominować. Chce zachować kontrolę i sama dyktować kolejne ruchy. Lubi robić to głośno. Sprawia jej przyjemność, kiedy mężczyzna wije się i jęczy. Sama też krzyczy, drapie i gryzie. Lubi szokować, rozkoszuje się tym, co zakazane, chętnie próbuje wszystkiego.

:D:D:D
apokalipsa napisał/a:
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 30 proc.

Oj oj oj to już przesada
_________________
Piękno kobiety jest formą władzy!
 
 
 
MakeMeSmile 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 546
Wysłany: 24 Kwiecień 2009, 15:07   

apokalipsa napisał/a:
Ma cudowny wdzięk. Umie flirtować, a jej kokieteria doprowadza mężczyzn do zawrotu głowy.


A dziękuje, dziękuje. xD

apokalipsa napisał/a:
zainteresowana jest tym, który traktuje ją uprzejmie, lecz zimno, za to jest ciekawy, oryginalny. To ją mobilizuje do zalotów, budzi ambicje, aby go uwieść. Jeśli on chce ją zdobyć, powinien być miły, prawić komplementy, ale nie zabiegać o jej względy, nawet przeciwnie - wymykać się jej, odkładać spotkania.

TAK :p


apokalipsa napisał/a:
Jednak w jej marzeniach pojawiają się także mężczyźni brzydcy, grubiańscy. Napadają na nią, uprowadzają, gwałcą i porzucają.

Jestem normalny, więc bez przesady. XD
_________________
Legenda o smoku uczy, iż nie należy zaspokajać głodu byle baranem...
 
 
 
Ann 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 37
Wysłany: 25 Kwiecień 2009, 09:13   

Cytat:
Potrafi hipnotyzować. Niektórzy mężczyźni wręcz się jej obawiają.

Chyba nie aż tak bardzo....:D
Cytat:
Kobieta Skorpion ma coś z wampira. Nie znosi słabości. Jest wymagająca i nieustępliwa.

Mozliwe heh xD
Cytat:
Podporządkowuje sobie mężczyznę i nie pozostawia mu swobody.

Tu sie nie zgodze.
Cytat:
Przy znacznej nieufności,

No fakt jestem nieufna ale nikogo nie sledze etc:P
Cytat:
Mężczyznę, który pragnie ją posiąść, atakuje werbalnie, wikła w kłótnię, czepia się słów. Dopiero po zbliżeniu odpręża się.

lubię się ,,kłocić " z facetami heh
Cytat:
Ma perwersyjną wyobraźnię. Często myśli o czarownicach, czarnych mszach itp. Uprawia seks na grobach z podejrzanymi osobnikami, sadystami, jest biczowana, to znowu uwodzi kościelnych lub zakonników. Nie waha się przed wyuzdanymi obrazami i najbardziej mrocznymi stanami ducha.

OMG O_o :P

Cytat:
ENERGIA SEKSUALNA 100 proc.
PRZEŻYWANIE ORGAZMU 60 proc.
WIERNOŚĆ SEKSUALNA 70 proc.
SEX APPEAL 80 proc.
TALENT SEKSUALNY 70 proc.

hyhy xD
_________________
,,Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli..."
 
 
 
london 

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 56
Wysłany: 11 Marzec 2013, 13:23   

na moje to nie zalezy od znaku zodiaku
 
 
mortaur 

Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 4
Wysłany: 12 Marzec 2013, 13:26   

jak dla mnie też nie. Swoją drogą to jest niewiarygodne, że ludzie wierzą w horoskopy.
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
oberżyna 

Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 418
Wysłany: 15 Marzec 2013, 14:11   

Mogę sobie poczytać takie informacje, ale tylko z przymrużeniem oka:)
 
 
anuszeczka 

Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 19
Wysłany: 16 Kwiecień 2013, 10:07   

Niezłe nawet by się zgadzało.
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
gemini 

Wiek: 42
Dołączyła: 05 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: 5 Lipiec 2013, 11:47   

ja jakoś do końca nie wierzę we wszelkie horoskopy
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
janet.szanel19 

Dołączyła: 26 Lip 2013
Posty: 3
Wysłany: 26 Lipiec 2013, 16:56   

Nic się nie sprawdza! a nic!
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
ewaa85 

Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 3
Wysłany: 6 Sierpień 2013, 07:52   

horoskopy to takie sobie bajeczki, które wymyśla się po to, żeby naiwni ludzie je kupowali, czytali i w nie wierzyli; jak można uważać, że jakiś tam układ gwiazd czy cokolwiek innego ma wpływ na to, czy będziemy szczęśliwi, czy dostaniemy podwyżkę i w jakim nastroju będziemy w przyszłym tygodniu?! bzdury i brednie, ot co
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
papuzka 

Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 31 Sierpień 2013, 13:51   

horoskopy z gazet są w 100% zmyślone ale te od osób, które co na co dzień tym się zajmuję już bym nie była taka pewna. Byłam parę razy u wróżki i nie powiem sprawdziło się:)
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
kasiaw90 

Dołączyła: 19 Wrz 2013
Posty: 4
Wysłany: 19 Wrzesień 2013, 08:01   

ja ogólnie nie wierzę w horoskopy, ale powyższy opis całkiem mi się podoba :D
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
oberżyna 

Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 418
Wysłany: 18 Październik 2013, 10:41   

"Ma dość osobisty stosunek do swoich włosów. Kiedy mężczyzna je podziwia, bawi się nimi, szczotkuje, gładzi - przymyka oczy i mruczy", to zdecydowanie pasuje :D
Ale ze mnie jest taki miś przytulak, jak mnie ktoś głaszcze i mizia to odpływam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

pościele firma samochód anglia szkolenie firma pomoc drogowa dentysta auta fitness koszule nieruchomości finanse szkolenia hotel pożyczki agd szkolenie słodycze wyjazdy pościel handel kolonie motoryzacja mieszkania klub rozrywka sklep moda kobieta góry język remont przeprowadzka zegarki biuro rachunkowe rowery wczasy angielski podróże bhp wesele język agencja biura Hobbit trampoliny narty Tanie loty ogłoszenia ogród