Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
markowa odzież
Autor Wiadomość
Jadzia30 

Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 17
Wysłany: 11 Luty 2010, 20:42   markowa odzież

Ubieracie się w markowe ciuchy? Ja czasem lubię wskoczyć w coś naprawdę ekskluzywnego. Może to lans, ale czuję się wtedy bardziej pewna siebie i atrakcyjna. W dodatku markowa odzież jest naprawdę dobrej jakości. Niedawno znalazłam w internecie taką spódniczkę od Versace: Bardzo mi się podoba. Co o niej sądzicie?
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
inste 


Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 21
Wysłany: 24 Marzec 2010, 23:10   

Zdarza się, ale pojęcie "markowa" jest dość szerokie
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
sajgonka 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 7
Wysłany: 19 Maj 2010, 13:28   

Widziałam Versace też na bao.pl, z tego co wiem, to mają całkiem spore zniżki, nawet do 70%, także przy dobrym oszczędzaniu jakiś gadżet albo markowy ciuch być może znajdzie się w mojej szafie. :)
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
fafulka 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 7
Wysłany: 27 Maj 2010, 08:54   

Ja uwielbiam markowe ciuchy. Czasem trochę muszę poskładać, żeby je kupić ale właśnie dzięki m.in. takim sklepom jak ten wymieniony wyżej jest to możliwe. Wyszukuje u nich wszelkich możliwych promocji - i wtedy kupuję. Tak, że dość, że nie zabijają mnie ceny to ma świetne i dobre jakościowo ciuchy.
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
gocha 

Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 8
Wysłany: 27 Maj 2010, 15:52   

To jest spoko serwis w ogóle, dostałam zaproszenie od znajomej do zarejestrowania się (zdaje się, że tylko w ten sposób można się tam zarejestrować) i śledzę co sprzedają. Produkty renomowanych firm można kupić tam taniej nawet o 70 proc. Na przykład torebkę Davida Jonesa, która normalnie kosztowała 3 tys. zł, w Bao.pl można było dostać za 1,5 tys. zł; za perfumy Ives Saint Laurent zapłacić trzeba było 119 zł, choć w tradycyjnej sprzedaży kosztowały 363 zł; bokserki Calvina Kleina przecenione były z 98 zł na 49 zł Opłaca się, bez kitu
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
piszu 

Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 9
Wysłany: 12 Październik 2010, 08:47   

Lubie markowe rzeczy, głównie z tego powodu, że są lepsze jakościowo i dłużej zachowują fajny wygląd, nawet kolory. Jeżeli mam kupić jakiś dresik, to wolę sobie zajrzeć do takich sklepów jak tanisport.pl - wiem, ze to co kupie jest naprawdę markowe i porządne.
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
Gadułka 


Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 18
Wysłany: 29 Listopad 2011, 12:43   

Też lubię nie powiem, jeśli kupuje to na wyprzedażach można wtedy 2 rzeczy w cenie jednej upolować.Np. często zaglądam na facebooka na profil centrum handl. Blue city bo podają tam codziennie rabaty dla fanów strony "happy hours", w ten sposób kupiłam ostatnio buty w Syrenie za pół ceny.
_________________
[Sygnaturka dostępna od 25 postów]
 
 
justy123 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 82
Wysłany: 5 Styczeń 2012, 06:31   

tak, kupuję markowe, ale zawsze z outletu albo z wyprzedaży:) wolę zainwestowac w dobrą jakośc i cieszyc się takim ciuchem/ bielizna dłuzej
_________________
Outlet
 
 
klementyna 


Dołączyła: 03 Gru 2011
Posty: 63
Wysłany: 7 Styczeń 2012, 12:57   

Outlety to i ja lubię, dobra cena przy oryginalnym produkcie.:)
 
 
dyt 


Dołączyła: 11 Maj 2012
Posty: 332
Wysłany: 18 Czerwiec 2012, 11:06   

Markowe ciuchy warto mieć, jednak nie na codzienne chodzenie :) kiedyś trafiłam na stilago.pl , które oferuje nawet 70% zniżki na europejskie marki, w 3-5 dniowych kampaniach sprzedażowych, więc trzeba się spieszyć z podjęciem decyzji, ale naprawdę warto. Sama niedawno kupowałam tam ciuchy na wesele i nie zapłaciłam nic więcej niż w innych sklepach, a przy najmniej nie miałam obaw, że spotkam na weselu ubranego kogoś podobnie, lub co gorsza, tak samo, jak ja :D
 
 
Lidka 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 103
Wysłany: 21 Czerwiec 2012, 08:10   

To staligo, to cos podobnego do limango, czy markofani?
 
 
luna 


Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 88
Wysłany: 7 Styczeń 2013, 12:07   

Dla mnie markowe są ciuchy nie tylko z najwyższej półki.
Ubrania kupuje różne, z metkami i bez, ale jeśli chodzi o biustonosze nie wyobrażam sobie kupować tych nie markowych, w tym wypadku wolę postawić na dobrą jakość i pewność, że stanik będzie dobrze spełniał swoją rolę. W tym wypadku zawsze wybieram polską markę Corin, bo mam już do niej duże zaufanie i nigdy mnie nie zawiodła :)
 
 
chmura gradowa 

Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 497
Wysłany: 8 Styczeń 2013, 14:10   

Lubię nosić markową odzież, ale nie przykładam wagi tylko do metek - czasem markowe, świetne jakościowo ciuchy, w ogóle mi się nie podobają i wtedy nie kupię ich tylko ze wzgledu na to, że to wyrób mojej ulubionej marki ;-)
 
 
kamelia 


Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 448
Wysłany: 11 Styczeń 2013, 11:18   

Bardzo lubię markowe ciuchy. Są jednak zazwyczaj lepszej jakości niż chociażby te bazarowe, ale z drugiej strony nie lubię przepłacać. Wyszukuję sobie takich ubrań na przeróżnych przecenach w sklepach stacjonarnych, a także w sprawdzonych outletach online. Nawet te 15% obniżki już coś daje, chociaż poluję jednak zwykle na jeszcze większe :). Ostatnio udało mi się dorwać sweter marki Promod, który podobał mi się wcześniej i kosztował niecałe 200zł za 89zł :D
 
 
chmura gradowa 

Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 497
Wysłany: 14 Styczeń 2013, 12:52   

No, im wyższa cena tym mniejszy procent daje już sporą różnicę ;-)) Ale tak serio: też lubię wyszukiwać okazję. Ja wychodzę z założenia, że jak mam kupić ciuch na targu byle jakiej jakości za 60 zł, a za 80 zł dostanę super markową odzież, to lepiej te 20 zł dołożyć, z drugiej jednak strony - jeśli podoba mi się coś tańszego i gorszego gatunkowo to też kupuję, jak się zniszczy to będzie pretekst do kolejnych zakupów ;-))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

ślub torby wypoczynek kredyt kurs biuro pożyczki ślub imprezy hotel spa domy Włochy apartamenty zakopane agencja ulotki konferencje dom i mieszkanie prawo agd domy pomoc drogowa koszule meble szkolenia hobby zmarszczki agd hobby kurier angielski ślub dom poznań dom i mieszkanie wyjazdy suplementy ubrania odzież Gdańsk narty eventy Gdańsk zwierzęta dom turystyka pomoc drogowa buty firma zegarki handel