Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sponsoring
Autor Wiadomość
fortuna 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 219
Wysłany: 23 Listopad 2008, 16:18   Sponsoring

Sponsoring jest to możliwość promocji itd.
Jednak ja chcę porozmawiać o nieco innym sponsoringu- słowo dziś tak modne i tak ładnie brzmiące. Chodzi mi o ludzi którzy żyją ze sponsoringu, nie tylko kobiety ale i młodzi mężczyźni / mowa o spotkaniach np. na bankietach jako dama do towarzystwa, za które otrzymuje się pieniądze/.
Jak myślicie , czy sponsoring to rodzaj prostytucji? Czy można dotrzymywać towarzystwa bez podtekstów łóżkowych?
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
 
 
Diablica 


Wiek: 37
Dołączyła: 17 Paź 2008
Posty: 1427
Wysłany: 23 Listopad 2008, 19:15   

Drażliwy temat będzie :P
Dużo się o tym naczytałam. Każdy zawód rodzi się z potrzeby ludzi. Dlatego też powstał i sponsoring. Nie każdy mężczyzna pragnie wyjść na jakiekolwiek przyjęcie, czy w biurze, czy w restauracji ze swojż żoną. Dlatego też "wynajmują" do tego młode, przeważnie piękne kobiety. Co więcej wiele im za to płacą. Z jednej strony można by to faktycznie uważać jako prostytucję-jest to jakieś sprzedawanie siebie. Ale z drugiej przecież to nie chodzi o seks tylko a może i wogóle.
Załóżmy kobieta ze wsi, studentka trafia do dużego miasta, nie może znaleźć pracy a musi opłacić za studia, mieszkanie, a to dla niej łatwy zarobek. Jedynie co musi robić to zadbać o siebie: kosmetyczka, solarium, fryzjer, ciuchy. Ale i tak większość pieniędzy pozostaje dla niej...
_________________
Piękno kobiety jest formą władzy!
 
 
 
fortuna 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 219
Wysłany: 24 Listopad 2008, 22:04   

Diablica napisał/a:
Nie każdy mężczyzna pragnie wyjść na jakiekolwiek przyjęcie, czy w biurze, czy w restauracji ze swojż żoną.

Powiedzmy sobie jasno, nie każdy biznesmen - bo przecież teraz tak to się nazywa :P bo na taką panią trzeba mieć pieniądze. I tu właśnie jest taka ciekawa sytuacja. Dom oczywiście jest okazały, wesoło hulają dzieci, żona pod ręką w potrzebie. Jednak nie do wszystkiego się nadaje. Często takie żony, nawet nie mają pojęcia o podwójnym życiu swojego męża.

Diablica napisał/a:
Ale z drugiej przecież to nie chodzi o seks tylko a może i wogóle.

Niby nie, ale tylko niby. Z czasem nie wystarcza już tylko się pokazywać. Samcze zapędy ciężko poskromić.

Cytat:
Załóżmy kobieta ze wsi, studentka trafia do dużego miasta, nie może znaleźć pracy a musi opłacić za studia, mieszkanie, a to dla niej łatwy zarobek. Jedynie co musi robić to zadbać o siebie: kosmetyczka, solarium, fryzjer, ciuchy. Ale i tak większość pieniędzy pozostaje dla niej...

Trudno tak do końca ocenić czy naprawdę chodzi o czyste układy. Większość tych dziewczyn nie chce się wypowiadać.

W jakiejś tam gazetce plotkarskiej , czytałam wywiad z ową damą do towarzystwa. Wiek jak podaje 22. Od trzech lat spotykała się z pewnym biznesmenem. Wynajął jej mieszkanie. Dawał kasę na drogie perfumy i ciuchy, jak i utrzymanie. Ona w zamian za to , musiała być tylko o każdej porze dnia dla niego gotowa. Nie żądał od niej seksu, tylko czasu. Zabierał ją na przyjęcia, wczasy i wszelkie uroczystości nie związane z własnym domem. Oczywiście facet żonaty, dzieciaty. Ona piękna i młoda. Nie sprzedawała mu swojego ciała. Czuła się dobrze z nim. Jednak wszystko kręci się do czasu, aż pan zażądał usług cielesnych. Nie zgodziła się. Po jakimś czasie odeszła do jego kolegi. Znała ich wszystkich z przyjęć, więc nie trudno było jej szybko zmienić obiekt sponsoringu. Znała też z różnych wyjazdów inne dziewczyny. Jej końcowa wypowiedź była mniej więcej taka..." Nie wiem czy jednak kiedyś nie będę musiała oddać swojego ciała"...

Może i sponsoring jest do czasu "czysty" jednak na ile? Mi kojarzy się mimo wszystko z ładniejszą nazwą prostytutki. Takiej bardziej luksusowej.

Mam jeszcze takie pytanie. Gdyby wasza ukochana/y żyła z takich pieniędzy, czy jesteście w stanie to zrozumieć i tolerować. Gdyby wytłumaczyła wam że to nie chodzi o seks tylko czas. Czy jesteście zdolni jej/jemu uwierzyć?
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
 
 
MakeMeSmile 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sty 2009
Posty: 546
Wysłany: 30 Styczeń 2009, 15:19   

http://www.pardon.pl/artykul/7611/seks_ze_studentka_tylko_dla_bogatych


Odrazu nadmieniam, że ta Ewelina z artykułu to nie JA. ;)

Nie mogę sobie tego wyobrazić, ohyda. Młode studentki dają się starym wykładowcom. Wcale ten artykuł nai wyssany z palca, bo już znajomi mi opowiadali jakie odgłosy słyszeli na uczelni z kantorka. I taka będzie miała 5,0 a ja bidna muszę się męczyć :mrgreen:
_________________
Legenda o smoku uczy, iż nie należy zaspokajać głodu byle baranem...
 
 
 
A*n*i*a 


Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 996
Wysłany: 25 Czerwiec 2009, 17:46   

fortuna napisał/a:
Mi kojarzy się mimo wszystko z ładniejszą nazwą prostytutki. Takiej bardziej luksusowej.

Dokładnie mi tak się to skojarzyło. Łatwa kasa, łatwy zarobek. Prostytutki też tak zarabiają. Nawet mi się wydaje, że większość takich układów kończy się prośbą o seks.
fortuna napisał/a:
Gdyby wasza ukochana/y żyła z takich pieniędzy, czy jesteście w stanie to zrozumieć i tolerować. Gdyby wytłumaczyła wam że to nie chodzi o seks tylko czas. Czy jesteście zdolni jej/jemu uwierzyć?

Nie mogłabym takiej sytuacji zaakceptować, nawet gdyby mnie zapewnił że chodzi tylko i wyłącznie o czas. Zaczęły by się wątpliowości, z początku małe konflikty które z czasem by się zamieniły w większe.
_________________
Zapraszam www.linkarnia.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

narty hydraulika zdrowie dom i mieszkanie dotacje kosmetyki rozrywka biznes mieszkanie reklama biuro rachunkowe ogrzewanie samochód dotacje buty transport moda pożyczki bilety lotnicze lublin wczasy wypoczynek niemcy auta klub angielski ogrzewanie płytki motoryzacja torba spa nocleg narty anglia Firmy w Krakowie prawo rozwód handel szkolenie hotel biznes zdrowie psy internet transport mieszkania nocleg języki obce torby klub