Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pita na kebab
Autor Wiadomość
Karol123x 

Dołączył: 03 Lut 2023
Posty: 44
Wysłany: 16 Grudzień 2024, 22:25   Pita na kebab

Cześć!

Mam pytanie do fanów domowych eksperymentów kulinarnych. Ostatnio chodzi za mną pomysł zrobienia czegoś na kształt kebaba w domu. Chcę spróbować upiec własną pitę na kebab, bo te sklepowe nie zawsze mi pasują – albo są za twarde, albo się rozpadają. Macie może sprawdzony przepis na miękką, puszystą pitę? I przy okazji, jak najlepiej doprawić mięso, żeby smakowało jak z dobrej budki?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

psy samochody klub kurier domy imprezy wycieczki dom i mieszkanie biura internet sopot kobieta biznes rower Sosnowiec bhp oferty pracy wesele busy do holandii hotel kredyt woda moda dom i mieszkanie wakacje wypoczynek badanie windykacja pożyczki spływy kajakowe internet wczasy basen kominek psy kursy reklama wycieczki psy imprezy prawo ślub samochody fitness mieszkanie wesele mieszkania trawa dom i mieszkanie medycyna