Wysłany: 8 Kwiecień 2025, 12:03 Zastanawiam się nad udziałem w warsztatach redukcji stresu
Zastanawiam się nad udziałem w warsztatach redukcji stresu w Warszawie, ale nie wiem, czy to rzeczywiście działa. Czy ktoś z Was był na takich zajęciach i może podzielić się swoją opinią? Czy faktycznie pomagają w codziennym życiu?
Istnieje wiele metod radzenia sobie z napięciem, ale skuteczność zależy od indywidualnych potrzeb. Warsztaty redukcji stresu pozwalają na poznanie praktycznych technik, które można zastosować w codziennym życiu. Praca z oddechem, relaksacja przy muzyce oraz metoda TRE to raczej sprawdzone sposoby na odzyskanie wewnętrznej równowagi. Możesz wziąć udział w takich warsztatach, które będą prowadzone przez Agnieszkę Tuczyńską-Bieniek. To doskonała okazja, by nauczyć się skutecznych metod w przyjaznej atmosferze. Zarezerwuj sobie czas 19.05 i zapisz się przez agnieszka.tuczynska@autograf.pl lub 604-061-042.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.