Forum ogólnotematyczne - Popiszmy.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Chcą grać dla Polski
Autor Wiadomość
Luka 

Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 729
Wysłany: 24 Luty 2009, 23:40   Chcą grać dla Polski

Ludovic Obraniak wystąpił w miniony piątek o nadanie polskiego obywatelstwa - poinformował konsul RP w Lille Andrzej Lisowski.

Ludovic Obraniak nie posiada dokumentów, które potwierdziłyby jego polskie pochodzenie. Podobno zaginęły. Wobec tego wystąpił o nadanie polskiego obywatelstwa - poinformował konsul Lisowski.

Ściślej mówiąc, pan Obraniak jest w trakcie składania wniosku o nadanie obywatelstwa. Nie miał wszystkich niezbędnych dokumentów. Spodziewamy się go ponownie za kilka dni - wyjaśnił konsul.

Andrzej Lisowski dodał, że była to druga wizyta Obraniaka w polskim konsulacie, bo pierwszą złożył kilka miesięcy temu, i że w miniony piątek towarzyszył mu "polski dziennikarz".

Ludovic Obraniak w tym sezonie strzelił dziewięć goli w meczach ligowych Lille OSC.

Piłkarz jeden raz wystąpił we francuskiej drużynie młodzieżowej, zatem aby móc zagrać w polskiej reprezentacji, będzie musiał uzyskać specjalną zgodę z FIFA.

90minut

Obraniak to zawodnik na poziomie Błaszczykowskiego, jak sprawa zostanie załatwiona to chyba będzie pożyteczne wzmocnienie kadry
  
 
 
reds 


Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 787
Wysłany: 25 Luty 2009, 13:07   

Ja bym go brał w ciemno. Oglądam Ligue 1 i oczywiście Lille i powiem ze to dobry zawodnik tylko ten potencjał nie do konca ma wykorzystany.
_________________
W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat już nie jest taki sam, jak był do tej pory
 
 
 
OsA 


Wiek: 30
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 200
Wysłany: 27 Luty 2009, 18:34   

Będzie bardzo dobrym zastępcą Błaszczykowskiego gdy ten będzie miał kontuzje , które ma dosyć często zresztą.
_________________
Życie to jedno wielkie bagno, w którym topimy się co dnia

Chcę zasnąć i nigdy się nie obudzić...
 
 
 
Luka 

Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 729
Wysłany: 5 Czerwiec 2009, 23:13   

W piątek wojewoda mazowiecki wydał decyzję potwierdzającą posiadanie polskiego obywatelstwa przez piłkarza Ludovica Josepha Obraniaka. 24-letni pomocnik Lille OSC będzie mógł niedługo zadebiutować w reprezentacji Polski.

Nareszcie
 
 
Seba13 


Wiek: 29
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 120
Wysłany: 6 Czerwiec 2009, 09:40   

No w końcu. Ten piłkarz się nam przyda bo ma duze umiejętności np. do rozgrywania piłki. W końcu PZPN porządnie zadziałał. Z tego co mi wiadomo to Obraniak zadebiutuje w sierpniu lub wrześniu.
_________________

 
 
 
reds 


Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 787
Wysłany: 6 Czerwiec 2009, 11:24   

i jeszcze niech inni piłkarze mający polskie pochodzenie wezmą polskie obywatelstwo i bedzie niezła ekipa, a nie te drewna co graja u nas. I nie chodzi mi o Posolskich i Klosów.
_________________
W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat już nie jest taki sam, jak był do tej pory
 
 
 
Luka 

Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 729
Wysłany: 12 Sierpień 2009, 23:14   

Obraniak w dzisiejszym debiucie z reprezentacją Grecji strzelił dwa gole. Tym meczem coś udowodnił jednak, a to jest przykład że tacy piłkarze powinni być priorytetem, zamiast naturalizować byle jakich murzynów czy Brazylijczyków jak Olisadebe czy Roger.
 
 
Seba13 


Wiek: 29
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 120
Wysłany: 14 Sierpień 2009, 17:20   

Luka napisał/a:
zamiast naturalizować byle jakich murzynów czy Brazylijczyków jak Olisadebe czy Roger.

Olisadebe byle jaki? Roger w formie też jest bardzo dobry, ale ja jego nie chciałem. Olisadebe miał ślub z Polką, to jest coś zawsze. Do tego bardzo duzy wkąłd w awans do MŚ'02.

Obraniak pokazał się z bardzo dobrej strony, prezentuje inny futbol od naszego i dobrze. Jednak ja bym się tak nie napalał bo to dopiero 45 minut zagrał. trzeba poczekac.
_________________

 
 
 
Luka 

Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 729
Wysłany: 19 Sierpień 2009, 00:19   

Zmieniłem temat na bardziej ogólny, bo jest jeszcze kilka ciekawych wiadomości

On naprawdę chce grać dla Polski

Laurent Koscielny jest kolejnym francuskim piłkarzem, który chce grać w reprezentacji Polski. Obrońca Lorient już rozpoczął starania o polski paszport, a w weekend spotkał się z nim Gerard Imiołek, wysłannik PZPN - czytamy w "Super Expressie".
- Miałem duże szczęście, bo Koscielny był jednym z bohaterów. W 90. minucie wyprowadził piłkę z własnej połowy, podał na skrzydło, pobiegł w pole karne i głową zdobył wyrównującą bramkę - relacjonuje Imiołek, który rano spotkał się z piłkarzem i jego ojcem.

- Rozmawialiśmy prawie godzinę, okazali się bardzo sympatycznymi ludźmi i co najważniejsze, Laurent naprawdę wykazuje duże zainteresowanie grą dla Polski - dodał wysłannik PZPN.

Perquis chce pójść śladami Obraniaka

Damien Perquis już niedługo może dołączyć do Ludovica Obraniaka i zagrać w reprezentacji Polski. Utalentowany francuski obrońca Sochaux ma niedługo dostać polskie obywatelstwo. Piłkarz marzy o grze w naszej kadrze. - Chciałbym grać dla Polski i wygrać Puchar Świata - powiedział w wywiadzie dla "Tygodnika Kibica".

Perquis to środkowy obrońca, który chociaż nigdy nie był w Polsce ma wielki sentyment do naszego kraju. - Kiedy myślę o Polsce, myślę o swojej rodzinie, o babci, która jest Polką. To też radość życia, atmosfera, która mi się podoba. To kraj, który chcę poznać - powiedział Perquis.

Nigdy nie byłem w Polsce, ale moje wspomnienia to polska muzyka albo słowa "na zdrowie", kiedy pijemy lampkę wina przed obiadem. To mało, ale dla mnie to ważne - dodał.

Szansa na to, że obrońca Sochaux zagra kiedyś z orzełkiem na piersi są duże ponieważ z zawodnikiem kontaktował się francuski przedstawiciel sekcji monitoringu młodych polskich piłkarzy. Perquis deklaruje, że gra w reprezentacji Polski jest jego marzeniem. - Staram się o polskie obywatelstwo i jeżeli to się powiedzie, chciałbym grać dla Polski i wygrać Puchar Świata. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować moje plany - powiedział.

Sprawą Perquis'a zainteresowały się również francuskie media. "France Football" alarmuje, że po Obraniaku także Perquis może trafić do reprezentacji Polski. W rozmowie z "France Football" zawodnik Sochaux przyznał, że kontaktuje się z polską federacją, aby otrzymać polskie obywatelstwo.

Perquis ma 25 lat i za sobą kilka sezonów w Ligue 1. Jest filarem defensywy Sochaux, zagrał również trzy mecze w młodzieżowej reprezentacji Francji. Zaczął grać w piłkę, gdy miał 5 lat. Do 13 roku życia występował w klubie ze swojego rodzinnego miasta Troyes. Awansował z nim do Ligue 1. Później przeniósł się do Saint-Etienne, a stamtąd za 1 mln euro do Sochaux.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by PhpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci

  
ROZUMIEM
Reklama
Baza przepisów kulinarnych Reklama


Chmura tagów

przesyłki poznań pomoc drogowa angielski handel paczki agencja apartamenty spa wakacje kursy językowe hotel kolonie Gdańsk dentysta dj na wesele kursy www turystyka gablota torby praca zdrowie anglia prawo narty firmy spa wakacje lublin Sklep z ubraniami nieruchomości klub kurs niemcy szkolenie firma zwierzęta wesele Kraków fakty reklama kobieta poznań basen odżywki badanie przeprowadzki sauny loty